Şirket Profili

DURNA MERMER İNŞAAT 1989 yılından beri Ankara’da, müşteri memnuniyeti temelindeki hizmeti ve kalite standartları ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne mermer,granit ve kompozit taş uygulamaları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuş, sektörün gelişim ve ihtiyaçlarını takip ederek faaliyet gösterdiği sektörde yol gösterici olmayı sürdürmüştür.

28 yıllık tecrübe ve birikimi ile hizmet vermeye devam eden DURNA MERMER İNŞAAT, 2017 yılı itibari ile faaliyet alanlarını genişleterek müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosu ile hizmet etmeye devam etmektedir. İmalatlarına ahşap ve mobilya uygulamalarını ekleyen DURNA MERMER İNŞAAT, anahtar teslim iç mekan tasarım ve uygulamaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankastre ürünlerde FRANKE, TEKA ve DOMINOX markalarının yetkili satıcısı olan DURNA MERMER İNŞAAT, çelik kapı ürünlerinde ANKARA ÇELİK KAPI’ı , PVC doğramada EGEPEN ve PIDOSAN, cam balkon sistemlerinde ise CAN ROLLING ile birlikte çalışmaktadır.

Hemen Ara
Yol Tarifi